2019 ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINI YAKALAYIN.... AYRICALIKLI OLMANIN TADINI ÇIKARTIN... DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON : 0224 225 4343 - 0534 835 86 85 (whatsapp)

Online Otel / Tatil Rezervasyonu


Booking.com

Denizin Altında Bir Gece Geçirmeye Ne Dersiniz ?

Bir sabah uyandığınızda, dört bir yanınızın denizaltı belgeseli gösteren ekranlarla çevrili olduğunu düşünün, tembelce ilerleyen, binlerce renkte ve güzellikte balıklara yaklaşıyorsunuz, ama o da ne? Hepsi capcanlı, siz elinizi yaklaştırdıkça onlar kaçışıyor… Denizin altında binlerce çeşit rengarenk balıkla turkuaz bir sabaha uyanmak mümkün mü? Evet, Zanzibar’daki bu denizaltı odasında, deniz altında mercanlarla, gökkuşağı renkli balıklarla harika bir sabaha uyanmak mümkün.
Pemba Adası The Manta Resort
Afrika’nın en “muhteşem” adası kabul edilen Zanzibar’ın Pemba Adası‘nda yer alan “Manta Resort” isimli otelde yer alan 3 katlı bu “denizaltı odası”, engin Hint Okyanusu’nun tam ortasında yer alıyor. En üst katında güneşlenebileceğiniz bir terası olan bu odada, karaya ayak basmak için yüzerek yol katetmeniz gerekiyor, en ilginç yanı ise en alt katta yer alan okyanusun alt kısmında; ahtapot, mürekkep balığı, mercanlar gibi pek çok balıkla güne merhaba demek.
Pemba Adası
Dalgaların altında uyumak ne kadar kulağa güzel gelse de, okyanusun ortasında uyumak ne kadar güvenli derseniz, dünyanın güvenini kazanmış meşhur İsveçli mühendislerin inşa ettiği bu otel, yırtıcılardan büyük dalgalara kadar her çeşit tehlikeye karşı korunaklı tasarlanmış.
The Manta Resort Sualtı Odası
Zanzibar; bembeyaz kum plajlarından, kırmızı kabuklu muz gibi tropikal meyvelerine, egzotik baharatlarından turkuaz renkli denizine kadar bambaşka bir dinlenme cenneti. Eğer Afrika’ya seyahat edecekseniz, Zanzibar’ı keşfetmeden, “denizaltı odasını” görmeden, dönmemelisiniz!
Zanzibar'ın Pemba Adası
The Manta Resort


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder